Ursynowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości

Ursynowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości Patronat KIGN

Data Kongresu: 09 lutego 2023 r.
Miejsce Kongresu: Ursynowskie Centrum Kultury „ALTERNATYWY”,
ul. Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa

UCZESTNICTWO W KONGRESIE JEST BEZPŁATNE! Liczba miejsc jest ograniczona, zatem zachęcamy do rejestracji jak najwcześniej.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ursynowskim Kongresie Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości, który odbędzie się w dniu 9 lutego 2023 r. Kongres – pierwsze tego typu wydarzenie na terenie Ursynowa – jest organizowany przez wydawcę miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa – Municipium S.A., a jego gospodarzem jest Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy. Adresatami wydarzenia są osoby odpowiedzialne za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządcy nieruchomości, członkowie zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz osoby związane z funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

W programie Kongresu zaplanowaliśmy wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. kwestie związane z obowiązkiem udostępnienia lokalu w związku z remontem lub przeglądem okresowym, przechowywaniem rzeczy w garażu i częściach wspólnych w kontekście przepisów pożarowych, czy udzielaniem zgody na sprzedaż alkoholu i możliwością jej odwołania. Nasi specjaliści opowiedzą także
w jaki sposób postępować i jak przeciwdziałać zjawisku aut blokujących miejsca parkingowe
i wjazdy do garażów podziemnych. Przedstawiciele Dzielnicy Ursynów podzielą się swoją perspektywą na temat współpracy lokalnego samorządu ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, a także opowiedzą o swoich doświadczeniach w zakresie zarządzania komunalnym zasobem mieszkaniowych na Ursynowie. Odrębnym zagadnieniem będzie możliwość uzyskania dofinansowania ze środków zewnętrznych na inwestycje w zasobie mieszkaniowym, np. na wymianę nieefektywnych i nieekologicznych źródeł ciepła.

Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania Państwa nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa.

Rejestracja: https://wm.info.pl/ursynowski-kongres/rejestracja/

Program: https://wm.info.pl/ursynowski-kongres/program/