Odznaczenia

Medale Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami

„Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami”

 

 

 

Medale Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami „Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami” otrzymali:

ZŁOTE

  1. Auer Lucyna
  2. Barciok Monika
  3. Beńko Zbigniew
  4. Borek Arkadiusz
  5. Budzowska Małgorzata
  6. Bulwan Marek
  7. Filipiak Józef
  8. Frydryk Jakub
  9. Furman Zdzisław
  10. Galińska Małgorzata
  11. Grabowska Mariola
  12. Gobelny Henryk
  13. Gwoździk Andrzej
  14. Horodyńska-Zalewska Henryka
  15. Jamrozik Jan
  16. Janelt Adam
  17. Janiszewski Sławomir
  18. Jastrzębski Edward
  19. Jędryczko Mieczysław
  20. Jóźwik Krystyna
  21. Jurczyga Eugeniusz
  22. Kaczmarczyk Ryszard
  23. Kamiński Jakub
  24. Kamiński Janusz
  25. Komor Artur
  26. Komorowska Lucyna
  27. Kowalczyk Wojciech
  28. Kowalski Dariusz
  29. Knut Krzysztof
  30. Krisz Janusz
  31. Kruk Jerzy
  32. Krysiuk Ryszard
  33. Kumek Anna
  34. Litwin Bogdan
  35. Małkiewicz Krzysztof
  36. Maryjka Władysław
  37. Matyjas Zbigniew
  38. Mencwal Zbigniew
  39. Nalepa Krystyna
  40. Niedźwiecki Ryszard
  41. Nowakowski Jan
  42. Oklesiński Henryk
  43. Olszar Małgorzata
  44. Paterek Anna
  45. Pergoł Bogdan
  46. Pielin Romuald
  47. Pietrzak Włodzimierz
  48. Piórkowska-Jurewicz Henryka
  49. Pręcikowski Jerzy
  50. Przybylski Wacław
  51. Rduch Krzysztof
  52. Redelbach Roman
  53. Redmer Bernard
  54. Rokosz Edward
  55. Rutkowska Anna
  56. Satkowska-Onoszko Jadwiga
  57. Sikora Tomasz
  58. Skawińska Barbara
  59. Sobstyl Adam
  60. Supłatowicz Maria
  61. Szolc Emil
  62. Tuk Barbara
  63. Tymich Joanna
  64. Uherek Marian
  65. Welc Elżbieta
  66. Wojciech Renata
  67. Wolnik Grzegorz
  68. Zażembłowski Adam

SREBRNE

  1. Andruszko Grzegorz
  2. Boruch Zdzisław
  3. Chrostek Maria
  4. Chrzan Roman
  5. Chudyk Dorota
  6. Damięcki Stanisław
  7. Dziobkowska Karina
  8. Furmańczyk Jerzy
  9. Fydrych Małgorzata
  10. Gojniczek Jolanta
  11. Jacyno Henryk
  12. Jędrzycki Andrzej
  13. Kacperczyk Piotr
  14. Kaczmarczyk Paweł
  15. Kalińczuk Janina
  16. Karasek Andrzej
  17. Kielak Tomasz
  18. Kiryluk Barbara
  19. Kluczyńska-Gąsiorek Elżbieta
  20. Kokowska Jolanta
  21. Kozieradzki Mieczysław
  22. Krajewski Grzegorz
  23. Kucharczyk Marek
  24. Kulczyńska Jadwiga
  25. Lagner Lucyna
  26. Mąkowski Henryk
  27. Michalak Anna
  28. Osuch Sławomir
  29. Panas Jacek
  30. Piątkowski Wojciech
  31. Podsiadło Żaneta
  32. Prus Daniel
  33. Redzik Wiesława
  34. Słabicki Wiesław
  35. Sokołowska Wiesława
  36. Stawiarski Wacław
  37. Stopa Renata
  38. Talaga Marek
  39. Włodarek Barbara
  40. Zając Janusz
  41. Żuk Sławomir
  42. Życińska Zofia

BRĄZOWE

  1. Barnaś Krzysztof
  2. Górski Jerzy
  3. Jacuński Jan
  4. Jaśkiewicz Janusz
  5. Kaczmarczyk Paweł
  6. Karpińska Marzena
  7. Kieliszek Grzegorz
  8. Koniecko Wiesława Jolanta
  9. Kotecki Bogdan
  10. Kubalska Katarzyna
  11. Łępicka Hanna
  12. Małkowski Mieczysław
  13. Mikłasz Wiesław
  14. Milewczyk Bożena
  15. Niedziela Grażyna
  16. Nizik Ewa
  17. Nocko Zofia
  18. Ormaniec Cecylia
  19. Pigoń Piotr
  20. Piszczyński Zdzisław
  21. Rudnicki Tadeusz
  22. Rysz Józef
  23. Serafin Mieczysław
  24. Sitarz Zofia
  25. Skorupa Joanna
  26. Sobański Jacek
  27. Stefaniak Wanda
  28. Stępień Henryk
  29. Szydłowski Józef
  30. Tabacka Joanna
  31. Zaborowska Małgorzata
  32. Zieleźny Ewa