Współpracujemy


        

W dniu 30 września 2021 r. w Warszawie podczas Gali finałowej V edycji konkursu „Inwestycja Roku” zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy naszymi Izbami. Główną płaszczyzną naszej współpracy jest wzajemna wymiana informacji o działaniach podejmowanych dla środowiska przedsiębiorców i rozszerzenie oferty dla naszych Członków.

 

06 października 2021 r. w Gliwicach podpisaliśmy z list intencyjny dotyczący współpracy z firmą KOMAG. Nasze wspólne działania zmierzają m.in. do wdrożenia i promowania szeroko rozumianej efektywności energetycznej, w tym również powołania wspólnego klastra energii (spółdzielni energetycznej).

 

 

Z Akademią Górnośląską (dawniej: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa) im. Wojciecha Korfantego w Katowicach współpracujemy od czasu powołania Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Wspólnie organizujemy studia podyplomowe w zakresie Zarządzania nieruchomościami oraz Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Od października 2022 r. ruszamy z nowym kierunkiem – Manager Najmu Nieruchomości. 

 

W dniu 28 czerwca 2021 r. zawarliśmy nową umowę o współpracy z Lex Secure w zakresie 24h opieki prawnej dla naszych Członków i osób, które mają nasze licencje zawodowe.