Zakończenie kursu dla pośredników i zarządców nieruchomości z licencją KIGN we Wrocławiu

29 października 2023 dobiegł końca nasz kurs Zarządca Nieruchomości KIGN oraz Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami KIGN we Wrocławiu dobiegł. Bardzo nas cieszy, że po dwóch miesiącach intensywnych zajęć, jak też zdanym egzaminie rynek nieruchomości wzbogacił się o kolejnych  kilkunastu pośredników i zarządców, którzy mogą już pochwalić się prestiżową licencją KIGN oraz zostali wpisani do Centralnego Rejestru  Zarządców Nieruchomości i Pośredników w Obrocie Nieruchomościami KIGN.

Gościem specjalnym zakończonego kursu był Pan Jerzy Kruk – Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” we Wrocławiu, z którego bogatego doświadczenia i ogromnego zasobu praktycznej wiedzy skorzystali nasi kursanci. Wszystkie zajęcia, wraz z końcowym egzaminem odbywały się w Centrum Kultury i Edukacji Bakara stworzonym właśnie przez Spółdzielnię Metalowiec, która jest też wieloletnim członkiem KIGN.

Za gościnę serdecznie dziękujemy, a naszym świeżo upieczonym pośrednikom i zarządcom nieruchomości – od teraz posiadaczom licencji KIGN –  życzymy samych sukcesów, dobrych pomysłów i realizacji wszelkich, nawet najbardziej wymagających celów.