XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIV Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości organizowanym przez redakcję miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”. Wydarzenie odbędzie się 11 stycznia 2024 r. w Centrum Konferencyjnym West Gate (Al. Jerozolimskie 92, Warszawa). Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami objęła wydarzenie patronatem środowiskowym.

Kongres skierowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

Wzorem poprzednich lat przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z nowelizacji przepisów podatkowych, kwestie związane z opomiarowaniem energii elektrycznej i ciepłej wody. Opowiemy jak prowadzić profil firmowy w social mediach czy rozliczać ciepło z uwzględnieniem współczynnika LAF. W formie studium przypadku zaprezentowane zostanie wdrożenie instalacji OZE we wspólnocie mieszkaniowej w formule prosumenta lokatorskiego. Nie zabraknie debaty poświęconej ważnemu zagadnieniu – konieczności nowelizacji ustawy o własności lokali.

Gwarantujemy wysoką jakość wystąpień oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie można zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, jak również twórczo i inspirująco spędzić razem czas.

 

Rejestracja: https://wm.info.pl/wp-content/uploads/2023/11/XIV-KZN-formularz-zgloszeniowy.pdf

Program: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/program/

Więcej informacji o Kongresie: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/