XIII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne i ekonomiczne stawia przed zarządcami nieruchomości coraz większe wyzwania. Tym bardziej warto spotkać się, wymienić doświadczeniami i zapoznać się z najnowszymi branżowymi rozwiązaniami. Okazją jest XIII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, organizowany przez redakcję miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

Wzorem poprzednich lat organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami. Eksperci, znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, omówią zagadnienia związane m.in. ze skutkami podatkowymi zmian formy prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwaniem środków na sfinansowanie inwestycji, obsługą problematycznych właścicieli lokali i zakresem odpowiedzialności wspólnoty za utrzymanie infrastruktury krytycznej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również wziąć czynny udział w debacie pt. „Celem wspólnoty nie jest zysk – gdzie szukać oszczędności?”.

Coroczne spotkanie, organizowane przez „Wspólnotę Mieszkaniową”, to miejsce konstruktywnej dyskusji na temat zarządzania nieruchomościami. Niejednokrotnie zawarte podczas Kongresu znajomości stanowiły zaczyn wspólnych przedsięwzięć i ciekawych projektów. Warto miło, twórczo i inspirująco spędzić razem czas.

Zapraszamy 12 stycznia 2023 r. do Centrum Konferencyjnego West Gate, Aleje Jerozolimskie 92 w Warszawie.

Do zobaczenia!

Więcej informacji na: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/

Rejestracja: XIII-KZN-formularz-zgloszeniowy