XII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości dnia 25.11.2021 w Warszawie

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XII jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, którego patronem została Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami. Kongres organizowany jest przez miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa”. Odbędzie się 25 listopada 2021 r. w Konferencyjnym West Gate, al. Jerozolimskie 92 w Warszawie.

Jak co roku organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych, technicznych i praktycznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci, znani nie tylko z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, tematy, z którymi rynek nieruchomości musi się na co dzień mierzyć. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy związany z m.in.: zwoływaniem zebrań przez osoby nieuprawnione, dylematami z głosowaniem uchwał, finansowaniem ecoinwestycji, praktycznymi aspektami negocjowania umów, rozwiązaniach przewidzianych w Nowym Ładzie i Krajowym Planie Odbudowy dla zarządców i wspólnot mieszkaniowych. Eksperci zaprezentują nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze.

Nie zabraknie również interesującej debaty, podczas której goście zaproszeni przez „Wspólnotę Mieszkaniową” postarają się odpowiedzieć na pytanie: „Co warto poprawić w ustawie o własności lokali oraz innych przepisach dotyczących wspólnot mieszkaniowych?”.

Warto będzie spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości. Z pewnością XII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości będzie jak zawsze twórcza i inspirująca.

Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszamy!

 

Poniżej podajemy bezpośredni link, który przekierowuję do karty zgłoszenia na XII KZN:

https://wm.info.pl/wp-content/uploads/2021/10/XII-KZN-formularz-zgloszeniowy.pdf

Aby się zarejestrować należy wypełnić kartę zgłoszenia, a następnie przesłać ją na adres: konferencje@municipium.com.pl