Real Estate Conference – ruszaj z nami i nieruchomościami!

Real Estate Conference KIGN

Interesujesz się nieruchomościami? Wiążesz z tą branżą swoją przyszłość? A może dopiero zamierzasz postawić swoje pierwsze kroki w świecie nieruchomości? Jeśli tak, to Real Estate Conference jest stworzone właśnie dla Ciebie!

W dniu 11 stycznia 2023 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się już XIV edycja konferencji Real Estate Conference. Jest to wydarzenie tworzone przez młodych dla młodych, których ciekawi rynek nieruchomości. Głównym celem projektu jest zapoznanie studentów oraz młodzieży z różnymi segmentami rynku nieruchomości, prognozami dla tego rynku na najbliższe lata oraz pogłębienie ich wiedzy branżowej.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać czterech prelekcji. Każdą z nich przeprowadzą zaproszeni eksperci, których z pewnością nazwać można liderami branży. Goście opowiedzą o czterech kluczowych sektorach rynku nieruchomości – przestrzeniach biurowych, przestrzeniach retail, przestrzeniach magazynowych oraz nieruchomościach mieszkaniowych. Nie zabraknie również okazji do networkingu. W agendzie konferencji przewidziana została półtoragodzinna przerwa, podczas której uczestnicy będą mogli zadać pytania prelegentom, poznać się nawzajem oraz porozmawiać z zaproszonymi firmami o możliwościach rozwoju. Nazwiska gości znajdują się na stronie Facebook organizatorów (https://www.facebook.com/RealEstateConference).

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Proptech Foundation, Mieszkanicznika, Polish Green
Building Council, Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami oraz Polskiej Izby
Nieruchomości Komercyjnych.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości.
Wstęp jest darmowy. Nie zwlekaj – ruszaj z nami i nieruchomościami!
Kontakt: Facebook Real Estate Conference