Przedświąteczna Wigilia KIGN

Wigilia KIGN

12 grudnia 2023 roku nadszedł czas by w sympatycznej atmosferze, nieco nawiązującej do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, spotkać się z regionalnymi Delegaturami, współpracownikami, członkami i sympatykami Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Tegoroczna uroczysta Wigilia KIGN odbyła się Katowicach – w restauracji Dwie Wieże. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze spotkanie, podczas którego wśród uroczystego obiadu, miłych życzeń i sympatycznych rozmów miło spędziliśmy czas. Stół obfitował w tradycyjne potrawy – zupa grzybowa, kompot z suszu, karp, kapusta z grzybami, nie zabrakło też świątecznych upominków dla przybyłych.

W trakcie spotkania wręczone zostały nominacje do Kapituły konkursu Inwestycja Roku. 1 stycznia 2024 roku rusza nabór do VIII edycji konkursu. Prezes Zarządu – Pan Marek Urban zaprosił do zasiadania w jury:

  • Panią Joannę Koch-Kubas, Prezes Zarządu Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej w Katowicach,
  • Pana Mariusza Czyszek – Prezydenta Śląskiej Izby Budownictwa
  • Pana Jerzego Feliksa z Wydziału Zarządzania AGH.

Uroczysta Wigilia KIGN była wzruszającym momentem, gdzie mogliśmy odłożyć codzienne obowiązki i docenić siebie nawzajem, pogłębić poczucie wspólnoty, a wręcz odpocząć i porozmawiać nie tylko o planach na przyszłość.