Na naszym szkoleniu „GEN LIDERA W RELACJACH”  w Gdańsku – 13 i 14 października 2023

Na początku tego weekendu mieliśmy wraz z naszą Delegaturą Gdańsk przyjemność gościć uczestników psychologicznego szkolenia  „GEN LIDERA W RELACJACH” pokazującego nowy sposób myślenia o przywództwie i zarządzaniu zespołem.

Niezmiernie nas cieszy, że na szkolenie przyjechali pośrednicy i zarządcy nieruchomości oraz kadra zarządzająca z różnych regionów Polski. Od Rzeszowa, przez Kraków i Warszawę, aż po północ, jak chociażby Świnoujście i oczywiście Gdańsk. Dzięki opinii uczestników wiemy już, że warto organizować tego typu szkolenia, gdyż te kwestie nie są poruszane zbyt często.

Samo szkolenie było niezwykle inspirujące, na pewno niebanalne i prowadzone z dużą dawką humoru. Serdecznie dziękujemy za ciekawą formę przekazania wiedzy naszym Paniom psycholog Karolinie Rocławskiej-Konkol i Beacie Goździewskiej, a wszystkim przybyłym za niezwykłe zaangażowanie i stworzenie świetnej atmosfery podczas wspólnej, pysznej kolacji.

Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz, tym bardziej, że ze względu na fantastyczne miejsce szkolenia, niejako wartością dodaną była możliwość spaceru i relaksu nad naszym pięknym morzem.