„Doskonała znajomość rynku …” – MAXON Nieruchomości o sobie

MAXON Nieruchomości to jedna z niewielu firm na polskim rynku o tak długiej historii i mocnej pozycji na rynku warszawskim. Pracujemy w zespołach, z których każdy specjalizuje się w określonym rodzaju nieruchomości, zapewniając klientom najwyższy poziom obsługi na każdym etapie procesu transakcyjnego.

„Doskonała znajomość rynku oraz stały monitoring transakcji nieruchomości mieszkaniowych sprawiają, że posiadamy najbardziej aktualne informacje o bieżącym stanie podaży na rynku warszawskim. Przedstawiamy klientom raporty sprzedażowe z najbliższej okolicy ich nieruchomości. Pomaga to ustalić właściwą cenę ofertową i zainteresować ofertą więcej osób poszukujących domu lub mieszkania”

Zarząd firmy

Janusz Iracki – Założyciel i Prezes Zarządu firmy MAXON Nieruchomości, która od ponad 31 lat odnosi sukcesy na warszawskim rynku nieruchomości, zatrudniając obecnie 170 doradców mieszkaniowych i komercyjnych. Jeden z pierwszych pośredników w Polsce (licencja zawodowa nr 74) Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami oraz laureatem za wieloletnie działania na rzecz WSPON i wsparcie rozwoju rynku nieruchomości. Posiada prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM – Certified Commercial Investment Member), nazywany „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”. Konsekwentnie realizuje strategie rozwoju firmy, otwierając kolejne jej odziały w Warszawie (najnowsza, siódma placówka rozpoczęła swoją działalność w lutym 2021 r. na warszawskim Powiślu).

MAXON Nieruchomości specjalizuje się w trzech głównych sektorach nieruchomości:

  1. Nieruchomości mieszkaniowe:

– mieszkania,

– domy,

– grunty,

– współpraca z właścicielami i poszukującymi.

  1. Biura i lokale:

– powierzchnie biurowe,

– lokale handlowe i usługowe,

– sprzedaż i wynajem.

  1. Magazyny:

 – magazyny,

 – hale magazynowe,

  – reprezentacja najemcy.

Zakres usług nieruchomości mieszkaniowe

Do dyspozycji klientów oddajemy najlepszych specjalistów w Polsce Nasi agenci przeprowadzają klienta przez wszystkie etapy transakcji sprawnie i bezpiecznie.

Działania marketingowe, które wspierają sprzedaż nieruchomości naszych klientów to m.in.:

– publikacja oferty na portalach branżowych,

– profesjonalna sesja zdjęciowa, wirtualny spacer lub film prezentujący nieruchomość (do wyboru w zależności od rodzaju nieruchomości),

– plan mieszkania 3D,

– dopasowanie oferty – mailing do klientów poszukujących mieszkania,

– publikacja oferty na portalu firmy MAXON Nieruchomości,

– publikacja oferty w mediach społecznościowych MAXON,

-baner reklamowy umieszczony na nieruchomości (jeśli jest to możliwe dla danej nieruchomości),

– umieszczenie oferty w Systemie Wymiany Ofert (MLS) – dostęp do innych agencji i pośredników,

– ulotki reklamowe, organizacja Dnia Otwartego,

– regularne raportowanie klientowi wykonanych działań.

Zakres usług nieruchomości komercyjne

Określenie potrzeb

Wynajem powierzchni to projekt, który wymaga starannego planowania. W pierwszym etapie naszym celem jest uzyskanie odpowiedzi na najważniejsze pytania: jakimi ramami czasowymi dysponujemy? Jakie są potrzeby klienta i jakie dodatkowe kryteria musi spełniać poszukiwana powierzchnia? Jakim budżetem dysponujemy?

Preselekcja ofert

Po przedstawieniu szerokiej listy ofert następuje selekcja obiektów. Wspólnie z klientem odwiedzamy wybrane budynki i zastanawiamy się, które z nich  mogą być najkorzystniejszym rozwiązaniem. Celem tego etapu jest wybranie krótkiej listy obiektów, które zaprosimy do przedstawienia indywidualnych ofert uwzględniających potrzeby klienta, wraz ze szczegółowymi warunkami handlowymi.

Negocjacje handlowe

Mając zebrane oferty przygotowujemy analizy porównawcze otrzymanych propozycji i pomagamy klientowi prowadzić rozmowy na temat warunków kontraktu, uwzględniając takie elementy jak space plany, standardy wykończenia wnętrz oraz dodatkowe wymagania techniczne. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty następuje proces negocjacji umowy.

Podpisanie umowy

Po podpisaniu umowy następuje okres przygotowania powierzchni zgodnie z ustalonymi projektami. Nasi doradcy są dostępni przez cały ten etap i mogą rozwiązać wszelkie kwestie sporne.