Zapraszamy do udziału w Targach Rynku Nieruchomości 18 maja 2017r. w Hotelu OSSA Congres & SPA w Rawie Mazowieckiej

Z przyjemnością informujemy, że Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami po raz IV organizuje Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa, który odbędzie się 18 maja 2017r. w Hotelu OSSA Congres & SPA w Rawie Mazowieckiej. Kongres został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Instytutu Gospodarki Nieruchomościami. W trakcie trwania Kongresu rozstrzygnięta zostanie II edycja konkursu „Inwestycja Roku”, a także po raz pierwszy Kongres połączony zostanie z Targami Rynku Nieruchomości.

Nasza oferta współpracy skierowana jest do firm, które chcą wspomóc i wraz z nami współorganizować to wyjątkowe wydarzenie. W związku z powyższym zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie oraz w Targach Rynku Nieruchomości m.in. jako wystawca.

Do udziału w Targach Rynku Nieruchomości zapraszamy wystawców z szeroko pojętej branży budownictwa i usług wspomagających pracę Zarządców Nieruchomości, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Rzeczoznawców Majątkowych.

Wystawiennictwo w Targach Rynków Nieruchomości daje Państwu możliwość zaprezentowania swoich produktów, usług, a przede wszystkich  wzmocnienie marki i prestiżu firmy.

W razie zainteresowania Targami, prosimy o kontakt: marketing@kign.pl lub Tel. (32) 204 87 35.

Polub nas