VII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości pod patronatem Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami Delegatury Warszawa

 

VII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości
24 listopada w Warszawie

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w VII Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości, organizowanym przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Kongres odbędzie się w Centrum Konferencyjnym NIMBUS, Aleje Jerozolimskie 98, w Warszawie, w dniu 24 listopada 2016 r.

Jak co roku organizator przygotował bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej” podejmą gorące tematy, z którymi zmierzą się zarządcy w najbliższych miesiącach swojej pracy.

Podczas Kongresu zostaną poruszone tematy jak np. jak zdobyć środki zewnętrzne na remonty oraz na rewitalizację czy jak sprostać nowym wyzwaniom w bankowości internetowej. Przedyskutowane zostaną aktualne problemy zarządcze oraz zaprezentowane nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze w procedurach samego zarządzania budynkami. Odbędzie się również interesująca debata: „Jak poprawić komfort życia mieszkańców – wyzwania dla zarządów i zarządców”.

Warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości w kuluarach. Z pewnością spotkanie podczas VII Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości będzie nie tylko sympatyczne, ale jednocześnie twórcze i inspirujące.

Szczegółowy program i informacje dotyczące kongresu na www.wm.info.pl/kongres-zarzadcow

Zapraszamy państwa do rejestrowania się na www.wm.info.pl/images/pdf/Karta_zgloszenia_VII_KZN.pdf

Program do pobrania

Polub nas